Obóz młodzieżowy - Włochy - Rimini - Hotel Stradiot

od 1599 zł/os za 11 dni
od dnia: 12-08-2017
wyżywienie: śniadanie, obiad, kolacja
transport: Dojazd autokarem
symbol oferty: OBM-WLO-STR
długość wyjazdu: 11 dni
wiek uczestników: 14-18 lat
Dostępne pokoje:
Opis oferty
Obóz młodzieżowy - Włochy - RiminiObóz młodzieżow - Włochy - Rimini - Hotel StardiotObóz młodzieżow - Włochy - Rimini - Hotel StardiotObóz młodzieżow - Włochy - Rimini - Hotel StardiotObóz młodzieżow - Włochy - Rimini - Hotel StardiotObóz młodzieżowy - Włochy - RiminiObóz młodzieżowy - Włochy - RiminiObóz młodzieżowy - Włochy - RiminiObóz młodzieżowy - Włochy - RiminiObóz młodzieżowy - Włochy - Rimini

OBÓZ MŁODZIEŻOWY W RIMINI - HOTEL STRADIOT:


Chcesz przeżyć wspaniałe wakacje, które zapamiętasz na długo? Jedź z nami do Rimini! Rimini, to jeden z najpopularniejszych, włoskich kurortów nad Adriatykiem. W jego pobliżu leżą też największe włoskie Parki Rozrywki Mirabilandia i Aquafun. Przekonaj się na własne oczy jak wyglądają wieczorami kolorowe i pełne życia promenady i najmodniejsze dyskoteki. Poczuj pod stopami miękki piasek na złocistej plaży. Koniecznie wybierz się również na wycieczkę do pobliskiego San Marino jedynego, pozostałego do dziś, włoskiego miasta-państwa.

ZALETY:


- MIRABILANDIA - tam poczujesz prawdziwe emocje
- RIMINI, to najbardziej imprezowy kurort na włoskim wybrzeżu – na długo zapamiętasz te wieczory,
- SERWIS PLAŻOWY w cenie - to dla ciebie oszczędność i wygoda,
- HOTEL Z BASENEM idealny do gry w piłkę wodną,
- CIEKAWE WYCIECZKI FAKULTATYWNE - San Marino, Rzym, Aquafun i wiele innych!

ZAKWATEROWANIE:


Rimini, to jeden z najpopularniejszych, włoskich kurortów nad Adriatykiem. W jego pobliżu leżą też największe włoskie Parki Rozrywki Mirabilandia i Aquafun.

Hotel Stradiot*** - znajduje się w dzielnicy Rivabella kilka kroków od deptaka z licznymi knajpkami. Do morza z piękną piaszczystą plażą mamy zaledwie 100 m. Zakwaterowanie - pokoje 3,4 osobowe (możliwe łóżka piętrowe) z łazienką, balkonem oraz TV. Na terenie hotelu znajduje się basen, recepcja czynna 24h/dobę, klimatyzowany hol, restauracja, winda, hotelowe patio oraz Wi-fi. Istnieje możliwość dokupienia klimatyzacji w pokoju w cenie 1 euro za dzień (za osobę).
Strona hotelu http://hotelstradiotrimini.it/it-1/hotel-a-rimini/

SKRÓCONY HARMONOGRAM OBOZU:


1 dzień
Wyjazd zgodnie z rozkładem jazdy, nocny przejazd przez Czechy i Austrię. Przyjazd do Rimini ok. godz. 10-11, zakwaterowanie, lunch.

2-10 dzień
Realizacja programu pobytu: gry i zawody sportowe (siatkówka plażowa, beach soccer, piłka wodna), zabawy integracyjne i animacje, konkursy, dyskoteki i imprezy tematyczne; plażowanie i zwiedzanie okolicy; wyjazdy na wycieczki fakultatywne (dodatkowo płatne). A to wszystko w mega rozlużnionej atmosferze i z ekstra kadrą!

10 dzień
Śniadanie, wykwaterowanie, pożegnanie z Rimini, przejazd do MIRABILANDII (dopłata za bilet wstępu i taksę klimatyczną 35 euro), zabawa do późnych godzin wieczornych, wyjazd w kierunku kraju, nocny przejazd przez Włochy, Austrię.

11 dzień
Przejazd przez Czechy, postój na posiłek (płatny we własnym zakresie) przyjazd do kraju w godzinach popołudniowych.

CENA ZAWIERA:


- 8 noclegów w hotelu Stradiot, pokoje 3-4 osobowe z łazienkami,
- wyżywienie 3 x dziennie (kuchnia włoska), woda do posiłków,
- opieka wychowawców i kierownika, ratownika podczas kąpieli, rezydenta,
- wizyta w Parku Rozrywki MIRABILANDIA (podczas powrotu),
- realizacja programu,
- serwis plażowy na plaży,
- możliwość korzystania z basenu w hotelu,
- wycieczka do centrum Rimini,
- suchy prowiant na drogę powrotną,
- przejazd autokarem LUX (barek, wc, klimatyzacja, TV)
- ubezpieczenie Signal Iduna KL - 10 000 EUR, NNW - 7000 zł i bagaż – 800 zł (wariant BP_1),
- opłata na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

CENA NIE ZAWIERA:


- obowiązkowych biletów do Mirabilandii, taksy klimatycznej, opłat lokalnych (razem 35 EUR/os.),
- wycieczek fakultatywnych,
- dodatkowego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z wyjazdu (ok. 3% ceny imprezy),
- dodatkowych napoi (poza wodą) do obiadokolacji,
- biletów wstępu do dyskotek,
- świadczeń nie wymienionych w ofercie.

Sugerowane kieszonkowe - ok. 200 CK na obiad w Czechach, ok. 100-150 EUR (wypoczynek i korzystanie z dodatkowych atrakcji i wycieczek),

STREFA IMPREZOWA:


UWAGA - Wstępy do dyskotek od 16 lat!

CARNABY CLUB - dyskoteka z trzema poziomami! Pierwszy – THE CAVE – w klimacie hip hopu i rapu, drugi poziom – THE DANCE AREA – dla fanów elektro i hause oraz trzeci poziom DISCO PUB – szalone lata 60’ 70’ 90’, czyli rock i latino. A oprócz tego codziennie międzynarodowe karaoke!
Wstęp ok. 10 EUR/wejście
http://www.carnaby.it/

ALTROMONDO STUDIOS – klub z nowoczesnym wystrojem, gdzie poczujecie się nieziemsko! Występują tu takie gwiazdy jak: DJ Gigi D’Agostino czy DJ Tiesto. To tutaj czekają na Was szalone imprezy i najgorętsze rytmy.
Wstęp ok. 15 EUR/wejście
http://www.carnaby.it/

BAIA IMPERIALE – uważany za jeden z 10 najlepszych i najpiękniejszych klubów na świecie. Podczas imprez w klubie zanurzycie się w świecie fantasy wśród posągów rzymskich i filarów świątyni… To klub z basenem oraz z muzyką, która poruszy do tańca każdego.
Wstęp ok. 20-30 EUR/wejście
http://www.carnaby.it/

WYCIECZKI FAKULTATYWNE:


AQUAFAN (wycieczka całodniowa) - niezapomniane wodne szaleństwo w największym wodnym parku Europy! Czeka na Was 5 ogromnych ogrzewanych basenów ze zjeżdżalniami wodnymi: sztuczna fala, pontony, do dyspozycji wszystkich gości leżaki umożliwiające przyjemny relaks w otoczeniu bujnej roślinności. Na terenie obiektu kuszą również restauracje i liczne sklepiki.
Cena ok. 25 EUR/os.

RZYM (wycieczka całodniowa) - Wieczne Miasto to coś, co każdy zobaczyć powinien! Zachwycająca i zaskakująca stolica świata antycznego i chrześcijańskiego. Zwiedzicie Watykan - najmniejsze państwo świata: Plac i Bazylikę Św. Piotra. W samym Rzymie zobaczycie m.in. Koloseum, Forum Romanum, Kapitol, Plac Wenecki, Panteon, Fontanna di Trevi, Schody Hiszpańskie. Powrót w godzinach wieczornych; śniadanie oraz obiad i kolacja w formie suchego prowiantu.
Cena ok. 60 EUR/os.

FLORENCJA Z PIZĄ (wycieczka całodniowa) - Piza - Krzywa Wieża i Katedra, Florencja - Plac Michała Anioła, Pizza Della Signoria z Ratuszem, galeriami, Katedra Santa Maria del Fiore oraz Santa Croce - Katedra z najsłynniejszymi grobowcami.
Cena ok. 55 EUR/os.

WENECJA (wycieczka całodniowa) - jej piękno to przede wszystkim niezwykłe położenie na archipelagu ponad stu wysepek, wśród cichych wód laguny, które odbijają wytworną architekturę pałaców, kościołów i klasztorów. To właśnie jej romantyczny pejzaż, charakterystyczne morskie oświetlenie obiektów, refleksy wody i słońca były inspiracją wielkich weneckich malarzy. W programie: spacer po Placu św. Marka, Pałac Dożów, Bazylika św. Marka oraz słynny Most Westchnień.
Cena ok. 55 EUR.

SAN MARINO (wycieczka całodniowa) - średniowieczne miasto położone na wzgórzach. Zachwyca malowniczym zamkiem, klimatycznymi uliczkami, a do tego zrobicie zakupy po okazyjnych cenach. Zwiedzicie najważniejsze i najpiękniejsze zabytki. Zapraszamy do odwiedzania najstarszej republiki w Europie!
Cena ok. 20 EUR/os.

WIEK UCZESTNIKÓW:


14-18 lat

UWAGI:


- Każde dziecko które wyjeżdża na kolonię lub obóz za granicą musi posiadać ważny DOWÓD OSOBISTY LUB PASZPORT!!! Zalecamy również posiadanie karty EKUZ (Karta Europejskiego Ubezpieczenia Zdrowotnego wydawanej w oddziałach wojewódzkich NFZ).

- Na obozy krajowe prosimy o zabranie legitymacji szkolnej. W przypadku imprez z dojazdem koleją legitymacja szkolna jest warunkiem przyznania biletu ze zniżką.

- Każdy uczestnik musi dostarczyć na zbiórkę wypełnioną kartę kwalifikacyjną. Kopię karty prosimy dostarczyć do biura do 21 dni przed wyjazdem. Bez karty dziecko nie może pojechać na obóz (dlatego prosimy o dostarczenie nam kopii, aby dziecko mogło jechać nawet jeśli rodzice zapomną karty). Druk karty można pobrać ze strony http://www.indexpolska.com.pl/dokumenty.html.

- Przybliżoną godzinę powrotu oraz kontakt do kierownika kolonii podajemy na zbiórce w dniu wyjazdu.

- Uczestnicy kolonii/obozu podzieleni są na 15-20 osobowe grupy w zależności od wieku. Na każdą grupę przypada 1 wykwalifikowany opiekun. Dodatkowo nad prawidłowym przebiegiem programu wyjazdu czuwa kierownik.

- Istnieje możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia Kosztów Imprezy Turystycznej pokrywającego koszty rezygnacji z wyjazdu w przypadku wystąpienia sytuacji losowych (np. choroby dziecka). Ubezpieczenie to można wykupić w momencie rezerwacji imprezy (wybierając dopłatę Ubezpieczenie wszystkich uczestników od kosztów rezygnacji wg OWU KR Standard Signal Iduna).

- Połączenia antenowe z innych miejscowości odbywają się przy min. 8 osobach. Potwierdzenie połączeń antenowych odbywa się na 7 dni przed datą rozpoczęcia imprezy. Na trasach dojazdowych w Polsce połączenia mogą być realizowane mikrobusami lub transportem publicznym pod opieką osoby dorosłej i po wcześniejszej rezerwacji miejsc przez Organizatora imprezy.

- Faktury za pobyt wystawiamy nie wcześniej niż 30 dni przed wyjazdem na prośbę klienta, w celu otrzymania faktury prosimy o wypełnienie formularza na stronie http://www.indexpolska.com.pl/faktury

WAŻNE INFORMACJE:


Na stronie internetowej http://www.indexpolska.com.pl/kolonie_obozy/warto_wiedziec.html znajdą Państwo szczegółowe informacje i porady dotyczące wyjazdów na kolonie, obozy i zimowiska (formalności, listy bagażu, ważne informacje dotyczące transportu, zakwaterowania, kadry, zgłoszeń do kuratorium itp.).
Cennik
  • Wyjazd
  • Powrót
  • Cena
  • Uwagi
  • Pokój
Rozkład jazdy

MIASTO

ZBIÓRKA

GODZINA WYJAZDU

DOPŁATA

Bielsko-Białadworzec PKS, dolna płyta ul. Warszawska17:15-
Chrzanówstacja Shell ul. Trzebińska15:0050 PLN
Cieszynstacja benzynowa Arge, ul. Graniczna 48 (trasa S1)17:45-
CzęstochowaMcDonald's ul. Wojska Polskiego 263-27114:1570 PLN
Dąbrowa GórniczaDĄBROWA GÓRNICZA, parking przy Auchan, ul. Katowicka15:0050 PLN
Gliwicestacja Shell, ul. Rybnicka 15914:4550 PLN
Jastrzębie-ZdrójDworzec Arki Bożka ul. Podhalańska14:1560 PLN
Katowicedworzec autobusowy PKS, ul. Skargi16:00-
Kielcedworzec PKP - zatoczki Plac Niepodległości12:1590 PLN
Knurówul. Ułanów, koło marketu Dino14:3050 PLN
KrakówHotel Cracovia ul. Kałuży14:1560 PLN
Lublinparking Hala MOSiR al. Zygmuntowskie08:15140 PLN
Łódźdworzec PKS Łódź Kaliska, parking koło Poczty al. Włókniarzy 11:30110 PLN
OpoleMcDonald's/Stacja BP, ul. Wrocławska13:1570 PLN
Piotrków TrybunalskiStacja benzynowa Huzar, ul. Sikorskiego 5212:4590 PLN
Poznańdworzec autobusowy PKS, ul. Matyi07:00140 PLN
Pszczynaplac za Kauflandem ul. Broniewskiego16:45-
Radomdworzec PKP - parking ul. Wł Bieliny-Prażmowskiego10:30110 PLN
RybnikStacja BP obok Mc Donald's ul. Budowlanych 414:4550 PLN
Rzeszówdworzec PKP - zatoczki Plac Dworcowy11:00120 PLN
Sosnowiecstacja benz. Shell / McDonald's, ul. Kresowa15:1540 PLN
Tarnówdworzec PKP ul. Dworcowa12:30100 PLN
Tychystacja benzynowa BP koło Browaru ul. Katowicka16:30-
Warszawaparking PKiN Muzeum Techniki, al. Jerozolimskie09:00120 PLN
Wrocławparking przy AquaPark, ul. M. Petrusewicza11:30100 PLN
blip.pl
Wyślij znajomemu
Wszelkie prawa zatrzeżone. Projekt i wykonanie Wasabi
Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies.
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".