Notice: Undefined property: ClassCurrentLayout::$facebook_script_added in /home/indexpolska/public_html/moduly/wyswietlanie/main_index/theme_layout.php on line 416
Kontakt - testWycieczki, wczasy, kolonie, obozy młodzieżowe - 20 lat na pracujemy dla Was | Biuro Podróży Index
Kontakt - test


 

INDEX - Biuro Podróży Wojciech Więcek Sp.k.

ul. Stawowa 5/7, 40-095 Katowice

biuro czynne: pn-pt w godz. 9-17 


UWAGA AWARIA TELEFONÓW:

 

W DNIU DZISIEJSZYM PROSIMY O KONTAKT NA NR:

32 258 35 24, 32 209 78 78

 

telefony:

32 781 83 41

32 781 79 24,  32 781 79 25

32 258 35 24,  32 209 78 78

32 781 83 40


fax:

32 206 80 22

 

biuro@indexpolska.com.pl

 

Kontakt z nami:

 


Obsługa klienta indywidualnego:

Joanna Pięta, tel. wew. 130, joanna@indexpolska.com.pl

 

Katarzyna Gruchała, tel. wew. 131, kasia@indexpolska.com.pl

 

Aleksandra Jordanowska, tel. wew. 133, ola@indexpolska.com.pl

 

Beata Herman, tel. wew. 135, beata@indexpolska.com.pl

 

Marta Szweda, tel. wew. 136, marta@indexpolska.com.pl

 

Michał Sitek, tel. wew. 138, michal@indexpolska.com.pl

 

Karolina Czerwińska, tel. wew. 139, karolina@indexpolska.com.pl

 

Dagmara Sirko, tel. wew. 140, dagmara@indexpolska.com.pl

 


Kolonie, zimowiska, obozy młodzieżowe - dla grup:

Krzysztof Palka, tel. wew. 123, krzysiek@indexpolska.com.pl

 

Karolina Czerwińska, tel. wew. 139, karolina@indexpolska.com.pl

 


Zielone szkoły - dla grup:

Eugenia Krzyształa, tel. kom. 795 499 687, e.krzystala@indexpolska.com.pl

 

Malwina Gwara, tel. wew. 134, malwina@indexpolska.com.pl

 


Wycieczki krajowe - dla grup:

Joanna Pięta, tel. wew. 130, joanna@indexpolska.com.pl

 

Katarzyna Gruchała, tel. wew. 131, kasia@indexpolska.com.pl

 

Aleksandra Jordanowska, tel. wew. 133, ola@indexpolska.com.pl

 

Malwina Gwara, tel. wew. 134, malwina@indexpolska.com.pl

 

Beata Herman, tel. wew. 135, beata@indexpolska.com.pl

 

Marta Szweda, tel. wew. 136, marta@indexpolska.com.pl

 


Wycieczki zagraniczne - dla grup:

Grażyna Szydło, tel. wew. 122, grazyna@indexpolska.com.pl

 

Małgorzata Doniec, tel. wew. 124, gosia@indexpolska.com.pl

 

Katarzyna Wróbel, tel. wew. 128, katarzyna@indexpolska.com.pl

 

Aleksandra Jordanowska, tel. wew. 133, ola@indexpolska.com.pl

 


Wczasy - dla grup:

Katarzyna Wróbel, tel. wew. 128, katarzyna@indexpolska.com.pl

 

Dagmara Sirko, tel. wew. 140, dagmara@indexpolska.com.pl

 


Wycieczki dla seniorów:

Eugenia Krzyształa, tel. kom. 795 499 687, e.krzystala@indexpolska.com.pl

 

Katarzyna Wróbel, tel. wew. 128, katarzyna@indexpolska.com.pl

 


Kontakt z agentami:

Katarzyna Wróbel, tel. wew. 128, katarzyna@indexpolska.com.pl

 

Dagmara Sirko, tel. wew. 140, dagmara@indexpolska.com.pl

 

 


Transport:

Krzysztof Latosiński, tel. wew. 121, krzysztof@indexpolska.com.pl

 

Michał Sitek, tel. wew. 138, michal@indexpolska.com.pl

 


Księgowość:

Agnieszka Stępień, tel. wew. 127, agnieszka@indexpolska.com.pl

 

Natalia Bartoszek, tel. wew. 126, natalia@indexpolska.com.pl

 

Anna Odzimek, tel. wew. 129, anna@indexpolska.com.pl

 


Sykon, Internet, marketing:

Paweł Bilczyński, tel. wew. 120, pawel@indexpolska.com.pl

 


Przedstawiciele handlowi:

(Górny i Dolny Śląsk, Małopolska)
Jacek Tyralik, tel. wew. 137, kom. 570 707 107, 
jacek@indexpolska.com.pl

 

(powiat Cieszyński, Wodzisławski, Raciborski, Rybnik, Żory, Jastrzębie- Zdrój)
Eugenia Krzyształa, tel. kom. 795 499 687, 
e.krzystala@indexpolska.com.pl

 


Rekrutacje (piloci wycieczek, przewodnicy):

Malwina Gwara, tel. wew. 134, malwina@indexpolska.com.pl

 

Wojciech Więcek, w.wiecek@indexpolska.com.pl

 


Zarządzanie:

Krzysztof Latosiński, tel. wew. 121, krzysztof@indexpolska.com.pl

 

Wojciech Więcek, w.wiecek@indexpolska.com.pl

 


DANE DO FAKTURY VAT:


INDEX - Biuro Podróży Wojciech Więcek Sp.k.

ul. Stawowa 5/7

40-095 Katowice

NIP 634-25-58-122

Bank Millenium 42 1160 2202 0000 0000 7067 2114

 

 



Wszelkie prawa zatrzeżone. Projekt i wykonanie Wasabi
Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies.
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".