Kontakt


INDEX BIURO PODRÓŻY SP. Z O.O. SP. K.

ul. Stawowa 5/7, 40-095 Katowice

NIP 634-25-58-122

Bank Millenium 42 1160 2202 0000 0000 7067 2114



biuro czynne: pn-pt w godz. 09:00-17:00

 

 Telefony:

32 781 83 41

32 781 79 24,  32 781 79 25

32 258 35 24,  32 209 78 78

32 781 83 40

 

 Fax:

32 206 80 22, 32 781 83 41 wew.110

 

 

biuro@indexpolska.com.pl

 

 

 

Kontakt z nami:

 

 

DZIAŁ OBSŁUGI KLIENTA:


Joanna Pięta, tel. wew. 130, joanna@indexpolska.com.pl

 

Dominika Wolak, tel. wew. 131, dominika@indexpolska.com.pl

 

 Ewa Purchałka, tel. wew. 141, ewa@indexpolska.com.pl

 

Agnieszka Świerc, tel. wew. 143, aga@indexpolska.com.pl


Joanna Błaszczyk, tel. wew. 144, asia@indexpolska.com.pl 

 

 

 

DZIAŁ TURYSTYKI:

 

 

Turystyka Krajowa

Grupowa

  

Joanna Pięta, tel. wew. 130, joanna@indexpolska.com.pl

 

Dominika Wolak, tel. wew. 131, dominika@indexpolska.com.pl


Malwina Dziewior, tel. wew. 134, malwina@indexpolska.com.pl

 

Beata Herman, tel. wew. 135, beata@indexpolska.com.pl

 

Marta Szweda, tel. wew. 136, marta@indexpolska.com.pl

 

Katarzyna Gruchała, tel. wew. 140, kasia@indexpolska.com.pl

 

Eugenia Krzyształa, tel. kom. 795 499 687, e.krzystala@indexpolska.com.pl

(Okręg: Jastrzębie-Zdrój - Rybnik - Wodzisław Śląski)



Turystyka Zagraniczna

Grupowa

  

Małgorzata Doniec, tel. wew. 124, gosia@indexpolska.com.pl

 

Katarzyna Wróbel, tel. wew. 128, katarzyna@indexpolska.com.pl

 

Magdalena Masiewicz, tel. wew. 132, magda@indexpolska.com.pl 

 

Ania Zera, ania@indexpolska.com.pl

 

 

Kolonie, Obozy Młodzieżowe, Zimowiska

 

Krzysztof Palka, tel. wew. 123, krzysiek@indexpolska.com.pl

 

Karolina Czerwińska, tel. wew. 139, karolina@indexpolska.com.pl

 

 

Zielone szkoły


Eugenia Krzyształa, tel. kom. 795 499 687, e.krzystala@indexpolska.com.pl


Malwina Dziewior, tel. wew. 134, malwina@indexpolska.com.pl



Wyjazdy dla Seniorów


Eugenia Krzyształa, tel. kom. 795 499 687, e.krzystala@indexpolska.com.pl

 

 

 

DZIAŁ LOGISTYKI I ADMINISTRACJI:

 

Krzysztof Latosiński, tel. wew. 121, krzysztof@indexpolska.com.pl


Jacek Tyralik, tel. wew. 137, jacek@indexpolska.com.pl

 

Michał Sitek, tel. wew. 138, michal@indexpolska.com.pl

 

Agnieszka Świerc, tel. wew. 143, aga@indexpolska.com.pl

 

 

 

DZIAŁ KSIĘGOWOŚCI:

 

Agnieszka Stępień, tel. wew. 127, agnieszka@indexpolska.com.pl


Dagmara Sirko , tel. wew. 126 , dagmara@indexpolska.com.pl

 

Anna Odzimek, tel. wew. 129, anna@indexpolska.com.pl

 

Natalia Bartoszek, natalia@indexpolska.com.pl

 

 

 

DZIAŁ MARKETINGU (HANDLOWY I AGENCYJNY):

 

Adam Grabania, tel. wew. 133, adam@indexpolska.com.pl

 

 Olimpia Golik, tel. wew. 142, olimpia@indexpolska.com.pl

 

Jacek Tyralik, tel. wew. 137, jacek@indexpolska.com.pl

 

 Joanna Błaszczyk, tel. wew. 144, asia@indexpolska.com.pl


Eugenia Krzyształa, tel. kom. 795 499 687, e.krzystala@indexpolska.com.pl

(Okręg: Jastrzębie-Zdrój - Rybnik - Wodzisław Śląski)

 


REKRUTACJE:


Piloci, przewodnicy - KRAJ

Malwina Dziewior, tel. wew. 134, malwina@indexpolska.com.pl


Piloci, przewodnicy - ZAGRANICA

Małgorzata Doniec, tel. wew. 124, gosia@indexpolska.com.pl


Kadra - Kolonie, Obozy Młodzieżowe

Karolina Czerwińska, tel. wew. 139, karolina@indexpolska.com.pl


Pracownicy biurowi 

Wojciech Więcek, w.wiecek@indexpolska.com.pl

 

 


ZARZĄDZANIE:


 

Dyrektor Zarządzający

Krzysztof Latosiński, tel. wew. 121, krzysztof@indexpolska.com.pl

 

Prezes Zarządu

Wojciech Więcek, w.wiecek@indexpolska.com.pl

 

 


DANE DO FAKTURY VAT:


INDEX BIURO PODRÓŻY SP. Z O.O. SP. K.

ul. Stawowa 5/7

40-095 Katowice

NIP 634-25-58-122

Bank Millenium 42 1160 2202 0000 0000 7067 2114

 

Wyświetl większą mapę

 


Jeśli chcesz szybko wysłać do nas e-mail, możesz skorzystać z poniższego formularza:

Imię i nazwisko
e-mail
Firma
Wiadomość
Wszelkie prawa zatrzeżone. Projekt i wykonanie Wasabi
Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies.
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".